چ, 11/01/1399 - 12:33 honar-admin

«جریان‌شناسی سیاسی در ایران» به چاپ بیست و دوم رسید

چاپ بیست و دوم کتاب «جریان‌شناسی سیاسی در ایران» نوشته دکتر علی دارابی، به بازار عرضه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان کشور، «جریان‌شناسی سیاسی در ایران» کتابی است نوشته دکتر علی دارابی استاد ارتباطات دانشگاه، اثری پژوهشی پیرامون جریان‌های سیاسی اسلام‌گرا در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی که از این رهگذر، زمینه‌ها و عوامل شکل‌گیری این جریانات را به دقت مورد موشکافی و تحلیل قرار داده است.

تالیف این کتاب ناظر به یکی از مهمترین نیازهای بشر امروز یعنی آگاهی به گذشته است، گذشته‌ای که گستره آن از هزاران سال پیش تا سال‌های نه چندان دور و حتی یک دهه قبل را شامل می‌شود چرا که به عقیده صاحب‌نظران، درس‌های تاریخ، همیشه تکرار می‌شوند و پی در پی، از پی هم و در امتداد یکدیگر، آفرینش جریان‌های مهم بشری را به دنبال دارند.
«جریان‌شناسی سیاسی در ایران» پس از نخستین چاپ با استقبال گسترده دانشجویان، پژوهشگران و صاحب‌نظران مواجه شد و با توجه به درخواست‌های فراوان، بارها تجدید چاپ شد و اکنون بیست و دومین چاپ آن به بازار کتاب عرضه شده است.

این کتاب توسط سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)