ی, 05/29/1402 - 20:08 مدیر سایت

اجرای عمومی آثار منتخب سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق در هفته دفاع مقدس

آثار منتخب سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق در هفته دفاع مقدس اجرای عمومی خواهند داشت.

دبیر چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق بر الزام به پای بندی به تعهدات سال گذشته این رویداد فرهنگی هنری توسط
دبیرخانه این جشنواره خبر داد.
به گزارش روابط عمومی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق سعید نجفیان دبیر چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق با بیان این موضوع گفت:سال گذشته و در جریان جشنواره سیزدهم، یکی از موارد مندرج در فراخوان برای گروه های منتخب جشنواره در دو بخش صحنه ای و خیابانی و محیطی اجرای عمومی آثار بود که خوشبختانه با پیگیری های مستمر دبیرخانه و رایزنی با مدیران تئاتر کشور شرایط برای اجرای عمومی آثار منتخب جشنواره سال گذشته در هفته دفاع مقدس سال جاری، فراهم گردیده است.
نجفیان افزود: خوشبختانه جشنواره تئاتر سودای عشق ،راه خود را پس از ۱۳ دوره برگزاری پیداکرده است و حضور گروه ها و چهره های سرشناس و اقبال عمومی هنرمندان و فعالان هنرهای نمایشی کشور موید این مدعاست و امیدواریم که در سال جاری نیز با حضور علاقمندان به تئاتر ،دوره چهاردهم را از لحاظ کمی و کیفی بهتر و باشکوه تر برگزار نمائیم.
گفتنی است سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق سال گذشته در بوشهر و در سه بخش صحنه ای،خیابانی و نمایش نامه نویسی برگزار شد.
چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق به همت سازمان بسیج هنرمندان کشور و با دبیری سعید نجفیان دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.