ش, 11/01/1401 - 10:40 ادمین کرمانشاه
بسیج هنرمندان کرمانشاه بیانیه صادر کرد

اقدام پارلمان اروپا در هتک حرمت به سپاه را محکوم می‌کنیم

بیانیه سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در واکنش به اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی صادر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه، این نهاد در واکنش به اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی صادر شد.

بسم الله الرحمن الرحیم
اقدام نابخردانه اتحادیه اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی نشان از استیصال و دستپاچگی آنها در پی خاموش شدن فتنه اخیر و شکست سیاست های آنها در منطقه دارد.

اروپایی که در کمال گستاخی خود را به باغ و سایر کشورها را به جنگل تشبیه کرده، اکنون مشخص شد که با این قبیل اقدامات، هنوز که هنوز است در یک جهان تصنعی و خیالی به سر می‌برد.

آنها در راستای سیاست های شکست خورده آمریکا قدم بر داشته اند تا به خوبی نشان دهند که دنباله رو همان فردی هستند که یکبار در حین سخنرانی فراموشی می گیرد، یکبار از پله های هواپیما میافتد و یکبار با موجود خیالی دست می دهد.

چندی پیش سرانشان اقرار کردند که تکفیریها را آنها ساخته اند و همه دیدیم که با حمایت های همه جانبه استکبار جهانی همراه با دلارهای نفتی سعودی و سیاست های رژیم غاصب و کودک کش صهیونسیتی چه جنایتهایی  رقم زدند.

اگر سپاه قهرمان ما نبود که این توده عفونی را نابود کند اکنون در پایتخت های این کشورهای اروپایی حمامه خون به راه افتاده بود و آنها هرگز نمی توانستند تکفیریهای خود ساخته را مهار کنند.

اکنون به جای آنکه قدردان این نیروی سربلند باشند با اقدامی نابخرد بیش از پیش چهره واقعی خود را به ملت بزرگ ایران نشان دادند و ثابت کردند که پیشرفت های اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چون دستیابی به موشک هایپر سونیک و پهبادهای فوق پیشرفته و... آنها را به شدت ناراحت ساخته است.

 سپاه مقتدر ما در کنار سایر نیروهای مسلح مقتدر کشورمان آیه" وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ" را معنا کرده‌اند.

دشمنان نمیدانند و اگر نمی دانند ببینند که" پاسدار" یک اداره نیست که با تحریم و تهدید  تعطیل شود، بلکه پاسداری یک تفکر است، یک مکتب است و پاسداری از اعتقادات و ارزش های اسلام ناب محمدی برای سپاهیان خستگی ناپذیر یک آرمان قطعی است.

ما هنرمندان ارزشی،انقلابی و متعهد ضمن محکوم کردن این اقدام خبیثانه، با همه وجودمان به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتخار کرده و اعلام می نمائیم، ما نیز چون شما پاسدار انقلاب بوده و در حراست از کیان کشور و آرمان های والای انقلاب، امام راحل و شهدا هرگز قدمی به عقب بر نخواهیم داشت و تا آخرین قطره خون خود در کنار مَردم انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی تحت رهبری امام خامنه ای (مد ظله العالی) ایستاده ایم.

انتهای پیام/ت

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.