پ, 10/29/1401 - 23:47 ادمین کرمانشاه
هفته جاری انجام شد

دیدار روسای بسیج هنرمندان کرمانشاه و ارشاد گیلانغرب

دیدار رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه و رییس اداره ارشاد اسلامی گیلانغرب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه، در این دیدار آزادی ضمن قدردانی از رییس محترم ارشاد شهرستان در همکاری و همراهی با بسیج هنرمندان و نیز تشکر از آقای باوند پور مدیر پیشکسوت و با اخلاق و فعال کانون بسیج هنرمندان ، طی سخنانی بسیج را شجره ی طیبه ای دانست که حضرت امام(ره) آن را غرس نمودند و امروز به درخت تناوری در راستای خدمت به مَردم در همه عرصه های دفاعی، توانمندسازی، امداد‌ونجات، فرهنگی و هنری و... تبدیل شده و به معنای واقعی کلمه خادم ملت است.

در این جلسه آقای شبستری از فعالان و پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر استان و شهرستان گیلانغرب نیز طی سخنانی مجموعه بسیج را مجموعه ای کارآمد، پویا و بازوی توانمندی برای انقلاب اسلامی و حامی دولت و ملت در همه ابعاد دانست.

وی از حضور میدانی سرهنگ آزادی در ادارات ارشاد شهرستانها و بازدید از کانون های بسیج هنرمندان تقدیر کرد و ازهم فکری، هم افزایی و هم اندیشی مجموعه بسیج هنرمندان با نهادهای فرهنگی و هنری تشکر کرد.

در این دیدار، باوندپور مسئول کانون بسیج هنرمندان نیز از حمایت های اداره ارشاد، سازمان هنرمندان استان و به ویژه حمایت‌های سرهنگ نجفی فرمانده سپاه شهرستان از حوزه هنر تشکر کرد. در این جلسه بر اجرای برنامه های مشترک هنری بویژه یک محفل شعر شهرستانی در دهه مبارک فجر تاکید شد .

انتهای پیام/ت

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.