پ, 10/29/1401 - 23:21 ادمین کرمانشاه
طی مراسمی:

دیدار روسای ارشاد سنقر و بسیج هنرمندان کرمانشاه/ خبرنگار بسیجی تجلیل شد

دیدار روسای سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی برگزار و از یک خبرنگار بسیجی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه و به نقل از ارشاد سنقر، سرهنگ افشین آزادی با اشاره به پیشینه غنی فرهنگی و هنری شهرستان سنقروکلیایی در نشست صمیمی، گفت، شایسته است با همکاری و مشارکت هم با تلاش و همفکری و همچنین ارائه راهکارهای اصولی برای پیشرفت فرهنگ و هنر شهرستان گامی رو به جلو برداریم و با شناسایی دقیق هنجارها و مشکلات آنها را به ارزش مبدل کنیم.

وی ضمن تبریک انتصاب علی حشمتی از هنرمندان و پیشکسوتان  انقلابی عرصه  نمایش به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقر، تصریح کرد: نقش هنر در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی مانند بزهکاری ، اعتیاد  و... نقش بسیار مهم‌ و اثر گذاری است و نجات یک فردمبتلا به مثابه نجات یک جامعه است، لذا  مسئولان باید به امانتی که به آنها سپرده شده، که همان امانت مسئولیت است، خوب امانتداری کنند و برای پیشبرد فرهنگ و هنر جامعه کار و تلاش داشته باشند.

 رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با بیان خرسندی از فعالیت های جدی و تخصصی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی و کانون بسیج هنرمندان این شهرستان و نیز مدیریت هر دو نهاد توسط یک هنرمند متعهد و انقلابی، افزودد: حفظ و نشر فرهنگ مقاومت و انقلاب اسلامی و نیز انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و بسیج به نسل های پیش رو به زبان هنر است، رسالت بسیج هنرمندان است، که این مهم در شهرستان سنقروکلیایی با توجه به عناوین کشوری که کسب کرده، قابل مشاهده است.

این مسؤول با اشاره به پیشینه غنی فرهنگی و هنری سنقروکلیایی افزود: شایسته است با همکاری و مشارکت هم با تلاش و همفکری و همچنین ارائه راهکارهای اصولی برای پیشرفت فرهنگ و هنر شهرستان گامی رو به جلو برداریم و با شناسایی دقیق هنجارها و مشکلات آنها را به ارزش مبدل کنیم.

آزادی با اشاره به ابلاغ برنامه های شاخص تدوین شده ویژه هر کدام از کانون های بسیج هنرمندان نواحی از جشنواره های هنری و برپایی کارگاه های آموزشی و ویژه برنامه های گرامیداشت دهه مبارکه فجر، عصر شعر، نشست های بصیرتی و یادواره شهدا، مسابقات فرهنگی به ویژه جشنواره دوسالانه استانی عکس اظهار داشت: نیازمند حمایت و مشارکت های دستگاه های فرهنگی خصوصا” ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح استان هستیم.

طی این دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی با اشاره به اینکه هنر در دین مبین اسلام جایگاه خاصی دارد و طبق رهنمودهای شریعت محمدی (ص)؛ هنری مطلوب است که انسان را به خداوند متعال برساند، بیان کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی ابزارهای هنری رساترین، بلیغ‌ترین و کاری‌ترین ابزار ابلاغ و تبلیغ پیام هستند، در مجموعه فرهنگی و هنری شهرستان سنقروکلیایی به این مسئله مهم و قابل تأمل، همواره توجه ویژه‌ای شده است.

علی حشمتی نیز در این نشست ضمن تشریح فعالیت های فرهنگی و هنری، تصریح کرد: در سال جاری رویکرد اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان در این شهرستان، فعالیت های مستمر فرهنگی و هنری در تمامی رشته‌های فرهنگی و هنری است و با توجه به قابلیت های این شهرستان ،توجه بیشتری نیز میطلبد.

گفتنی است، طرفین ضمن تاکید بر لزوم انعقاد تفاهم‌نامه های همکاری، ابراز امیدواری کردند که تعامل و همکاری هر چه بیشتر این دو نهاد، به رشد و اعتلای فرهنگ و هنر انقلابی و اسلامی یاری رساند.

همچنین با حضور رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه، از میثم بشیری به عنوان خبرنگار و فعال رسانه ای برتر درحوزه بسیج هنرمندان،بواسطه  پوشش مطلوب و به موقع اخبار فرهنگی و هنری تجلیل شد.

بسیج

سرهنگ آزادی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در این مراسم  نقش و تاثیرگذاری فعالان رسانه و مطبوعات را در آگاهی بخشی جامعه مهم و حائز اهمیت دانست و افزود: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی مَردم و مسئولان، در جامعه از اهمیت بالایی برخوردارند و نقش مهمی در توسعه و پیشرفت جامعه و جریان های فکری دارند و می‌توانند در تحقق برنامه‌ها و دستیابی به اهداف نظام اثرگذار باشند.

در مراسمی با حضور رئیس بسیج هنرمندان استان کرمانشاه  از میثم بشیری به عنوان خبرنگار و فعال رسانه ای برتر درحوزه بسیج هنرمندان،بواسطه پوشش مطلوب و به موقع اخبار فرهنگی و هنری تجلیل شد.

سرهنگ آزادی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در این مراسم  نقش و تاثیرگذاری فعالان رسانه و مطبوعات را در آگاهی بخشی جامعه مهم و حائز اهمیت دانست و گفت: خبرنگاران  به عنوان پل ارتباطی مَردم و مسئولان، در جامعه از اهمیت بالایی برخوردارند و نقش مهمی در توسعه و پیشرفت جامعه و جریان های فکری دارند 

و می‌توانند در تحقق برنامه‌ها و دستیابی به اهداف نظام اثرگذار باشند.

علی حشمتی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی نیز ضمن قدردانی از همه خبرنگارانی که در حوزه فرهنگ و هنر یاری رسان وی هستند، عنوان کرد: دستیابی به یک گفتمان رسانه‌ای و اثربخش، مبتنی با نیاز امروز جامعه و تقدیر از فعالان این عرصه و تشویق آنان برای ادامه فعالیت‌های خود، بسیار مهم است و شناسایی و معرفی اصحاب رسانه برتر را یکی از وظایف مهم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان دانستند.

گفتنی است، طی این دیدار از میثم بشیری به عنوان خبرنگار فعال و برتر درحوزه بسیج هنرمندان و با توجه به معیارهایی ازجمله میزان فعالیت مفید و اثرگذار، میزان تعهد کاری، ارائه تولید محتوای قابل‌تحسین و مطلوب، به ویژه در فضای مجازی و نیز پوشش مطلوب و به موقع اخبار فرهنگی و هنری تجلیل شد.

انتهای پیام/ت

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.