ش, 10/24/1401 - 12:27 ادمین کرمانشاه
با هدف توسعه هنر انقلابی انجام شد

دیدار روسای سازمان بسیج هنرمندان کرمانشاه و ارشاد کنگاور

دیدار صمیمی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با رئیس و مسئولان اداره ارشاد کنگاور انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه و به نقل از ارشاد، دیدار سرهنگ افشین آزادی مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با آقای صفری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کنگاور در مورخ ۲۰ دیماه ۱۴۰۱ صورت گرفت.
براساس این گزارش، طی این دیدار سرهنگ آزادی ضمن تبریک انتصاب جناب آقای صفری به ریاست اداره ارشاد شهرستان کنگاور از همکاری و همراهی بی دریغشان و کارکنان این اداره با کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور قدردانی کرد.

این مسؤول، بسیج هنرمندان را سازمانی انقلابی، مَردمی و توانمند برای کمک به دولت در همه عرصه ها دانست و گفت: این ارگان، بازویی توانمند برای کمک به فرهنگ و هنر شهرستان و اداره ارشاد است.

آزادی، شهرستان کنگاور را دیار تمدن و ‌تدین و شهر فرهنگ و هنر دانست و بر اجرای برنامه های شاخص مشترک فرهنگی و هنری به ویژه برگزاری کارگاه های آموزشی در راستای ایجاد اشتغال در این شهرستان تاکید داشت.

وی به عنوان نمونه به برگزاری کارگاه تریکو‌بافی که می‌تواند با کمک اداره کل میراث فرهنگی بازار خوبی داشته باشد، اشاره کرد و از کلاس تریکو‌بافی یکی از هنرمندان این هنر بازدید به عمل آورد.

در ادامه این جلسه آقای صفری نیز ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور مسئول سازمان بسیج  هنرمندان استان و گرامیداشت یاد سردار دلها، بسیج هنرمندان را نهادی انقلابی و برخواسته از بطن مَردم دانست و از آمادگی خود و مجموعه ارشاد شهرستان برای اجرای  برنامه های مشترک با بسیج هنرمندان استقبال کرد.‌

بسیج

گفتنی است، در این جلسه مقرر شد که با همکاری کانون هنرمندان شهرستان کارگاههای هنری در راستای ایجاد اشتغال برگزار شود.

انتهای پیام/ت

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.