پ, 08/19/1401 - 10:34 مدیر سایت
به میزبانی سازمان بسیج هنرمندان کشور؛

نشست هم‌اندیشی هنرمندان سینما و اصحاب فرهنگ با مسئولین کمیسیون فرهنگی مجلس

نشست هم‌اندیشی هنرمندان سینما و اصحاب فرهنگ با مسئولین کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی هنرمندان سینما و اصحاب فرهنگ با مسئولین کمیسیون فرهنگی مجلس به میزبانی سازمان بسیج هنرمندان کشور دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۶ در مجموعه فرهنگی تفریحی نیاوران، برگزار شد.

طی این جلسه، هنرمندان نکات و دغدغه‌های خود را در عرصه‌ های مختلف فرهنگی،حقوقی، معیشتی و... با مسئولین کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح کردند و نیز خواستار تقویت و اصلاح قوانین نظارت بر تولیدات نمایشی شدند. همچنین اظهار داشتند: هنرمندان هم تاثیرگذار هستند و هم تاثیرپذیر؛ لذا حمایت از هنرمندان وطنی و وجود یک نظارت و ممیزی خاص در حوزه قوانین از اهمیت بالایی در ارائه تولیدات باکیفیت و متناسب با شئونات و ارزشها برخوردار است. ایشان همچنین فاصله میان پیشکسوتان هنرمند و نسل جوان را موجب عقبگرد فرهنگی دانسته و خواستار حذف این فاصله و اصلاح قوانین شدند.
پس از بیان پیشنهادات و مطالبات هنرمندان؛ دکتر غلامرضا منتظری، نائب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تقدیر از سازمان بسیج هنرمندان در برپایی این نشست، خواستار برقراری ارتباط مستمر هنرمندان با مجلس شده و مطالبات بحق هنرمندان و پیشکسوتان سینما را در دستور پیگیری قرار دادند.

#سازمان_بسیج_هنرمندان
#مطالبه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.