ی, 08/08/1401 - 13:45 خراسان رضوی

نشست سازمانی سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی با قائم مقام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار شد

 یوسف امینی قائم مقام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در دیدار با مدیران کانون های بسیج هنرمندان در مشهد مقدس:

دشمن‌ در برابر اینهمه پیشرفت ما بیکار نیست.اگر اقدامی انجام می شود برای  اغتشاش و بحران و فتنه آفرینی، از سر انفعال است. از سر استیصال است. از سر درماندگی است.

یوسف امینی قائم مقام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در دیدار با مدیران کانون های بسیج هنرمندان در مشهد مقدس: نسل ما مواجهند با هزاران مسئله که‌ بدون کنترل در اختیارشان قرار می گیردنشست سازمانی، مدیران کانون های بسیج هنرمندان این استان ششم آبانماه با حضور سرهنگ رجبی رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی با هدف بررسی نحوه همکاری و تحولات لازم بین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون های بسیج هنرمندان شهرستان ها، در محل مجتمع فرهنگی هنری امام رضا (ع) برگزار شد.

یوسف امینی قائم مقام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در نشست سازمانی ضمن بررسی و تحلیل شرایط فعلی ایجاد شده در کشور گفت: این روزها مواجه با یک سری مسائل، بحران یا فتنه شده ایم. باور داشته باشیم که اقدامات  دشمنان از سر انفعال است. از جایگاه کنشی نیست. واکنشی است. یک سری اقدامات مثبت و یا هماهنگی ها و ضعف های
کلیدی که از سالهای گذشته در کشور بوده، و ناهماهنگی بین سران اصلی که بالاخره کلید واژه خیلی از اتفاقات است در حال حل شدن است. وحدت عملی که در سیاست ها و راهبردها امروز بوجود آمده است نشانه هایی امید بخش است. اگر اقدامی انجام می شود برای شورش و اغتشاش و بحران و فتنه آفرینی، از سر انفعال است. از سر استیصال است. از سر درماندگی است که بالاخره باید یک کاری بکنند که این صحنه های وحدت بین قوای کشور بهم بخورد.

وی از این دسیسه بزرگ سران ابرقدرتها ابراز انزجار نمود و گفت: اگر این اغتشاشات رخ نمی داد، اتفاقات خوبتری در آینده نزدیک رخ می داد. بحث توافق هسته ای چند سال قبل، با آن شرایطی که ایران می گفت، در آستانه نهایی شدن رسیده بود. فتنه ۸۸ پیش آمد، کلا توافق به هم خورد و مسائل بعدی که شاهد بودیم. اکنون دشمنان اسلام از اغتشاشات به نفع دیپلماسی استفاده می کنند و قصد دارند امتیاز بگیرند. و الا نه بحث براندازی است و حتی به این موضوع فکر هم نمی کنند.چون‌ یقینا می دانند که‌ نمی توانند هرگز این درخت تناور را بشکنند. نامعقول است.

وی گفت: باید نقش خود را بین جوانان بیشتر کنیم. در جنبه های فرهنگی، روشنگری، گفتگو که خیلی ابهامات و سوالاتشان از سر دشمنی نیست. ابهام‌ دارند. نسل ما مواجهند با هزاران مسئله که‌ بدون کنترل در اختیارشان قرار می گیرد با همین گوشی های همراه، شبکه‌های مجازی که هیچ کشوری واقعا به این شکل، فضای مجازی در اختیار مردمش نمی ذارد که ما گذاشتیم. آسیب ها را هم  داشتیم. دشمن‌ در برابر اینهمه پیشرفت ما بیکار نیست. از دشمن هم انتظار بیش از این نباید داشته باشیم. زخم هزار خنجر می زند. با ضربه های مکرر کار خودش را انجام دهد. در موضع انفعالی  قرار دارد. این نشانه قدرت ایران است


وی در ادامه این نشست، نظرات مدیران کانون های بسیج هنرمندان شهرستان ها را در خصوص نحوه همکاری ها و تحولات لازم بین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون های بسیج هنرمندان شهرستان ها  جویا شد و اظهار امیدواری کرد در آینده ای نزدیک اتفاقات خوبی در این مورد خواهد افتاد.


ارسالی:

ویدا حنفی/ روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.