ی, 08/08/1401 - 13:13 خراسان رضوی

جلسه معارفه مدیران و سرمایه های انسانی کانون های بسیج هنرمندان خراسان رضوی برگزار شد

در ابتدای این جلسه که پنجم آبان ماه با حضور مسئولین انجمن های فرهنگی هنری، مدیران و سرمایه انسانی کانون های بسیج هنرمندان خراسان رضوی در محل مجتمع فرهنگی امام رضا (ع) برگزار شد، سرهنگ رجبی رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی، ضمن خیر مقدم، حادثه تروریستی امروز در حرم شاهچراغ شیراز را محکوم و گفت: گاهی زبان قاصر است از گفتار که بخواهد عمق یک مسئله مثل حادثه شاهچراغ را تشریح کند.کسانیکه واقعا در این زمینه خودشان را به خواب زده اند، باید بیدار شوند ولی می بینیم، هنوز هم که هنوزه باعث ایجاد این حوادث ناگوار می شوند که تبعات آن قطعا به خودشان بر می گردد.


سپس، مدیران و سرمایه های انسانی کانون ها، ضمن معرفی، به تشریح فعالیت های کانو های مربوطه، بیان مشکلات و کمبودها، پرداختند.

در ادامه این جلسه، از طرف مسئولان سرمایه انسانی سازمان بسیج هنرمندان و هیات اندیشه ورز، برنامه های ابلاغی و نحوه انجام دقیق برنامه های فرهنگی هنری و فعالیت انجمن ها و لزوم انعکاس فعالیت های کانون ها به استان مطالبی ارائه گردید.

در ادامه، سرهنگ عفت پناه، جانشین ستاد اقشار و متخصصین سپاه امام رضا علیه السلام، ضمن محکوم نمودن حادثه تروریستی گفت: خون شهیدان، بالندگی دارد و باعث آبیاری و تنومندگی درخت پر ثمر انقلاب است.
وی در ادامه صحبت هایش به اهمیت و رسالت کانون های شهرستان ها در حوزه های تخصصی، بصیرتی و فضای مجازی و مبحث رسانه ای اشاره و گفت: بسیجی هر جا باشد مثل آب روان است. هر جا لازم باشد، رسالت خود را انجام می دهد. با بصیرت و آگاهی مجاهدانه ورود می کند.

وی در ادامه صحبتهایش به حوزه مدیریتی اشاره و گفت: هر جا موفقیتی هست، یک مدیر آگاه و با درایت حضور دارد.‌ شناسایی ظرفیت ها و تدبیر آن، افق های روشنی به سمت ما باز می کند. وجود هیات های اندیشه ورز برای کانون ها یک فرصت ظرفیت بزرگ در کانون ها هستند که باید از ایده ها و فکر آنها بهرمند شد.


درپایان این نشست،ضمن معرفی مسئولین انجمن های فرهنگی سازمان بسیج هنرمندان، لزوم بهره مندی و استفاده لازم از ظرفیت عظیم هنرمندان انجمن های فرهنگی هنری در تشکیل شوراهای بسیج هنرمندان و تشریح نحوه جذب و تبدیل عضویت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.ارسالی:

ویدا حنفی/ روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.