ج, 07/08/1401 - 10:00 خراسان رضوی

بیانیه اهالی فرهنگ و هنر خراسان رضوی پيرامون وقايع و اغتشاشات اخير


از آنجا که در آستانه چهل و دومين سالگرد گراميداشت هفته دفاع مقدس و در حاليکه حضور حماسي 21 ميليوني اربعين حسيني و رزمايش بزرگ مسلمانان و شيعيان از بيش از 70 کشور جهان برگزار گرديد و از سوي ديگر شاهد موفقيت هاي ديپلماسي انقلاب اسلامي در سازمان ملل و کشورهاي منطقه هستيم ، بار ديگر دست جنايتکار استکبار جهاني از آستين ايادي نفوذي و مزدوران داخلي آنان بيرون آمد و کام مردم را تلخ کرد.
شيطنت اخير دشمنان با راه اندازي اغتشاشات کور و بي هدف، به بهانه دروغين دفاع از حقوق زنان، اما در عمل توهین به نواميس مردم، هتک حرمت مقدسات، ارزشهاي اسلامي، اماکن مقدس اسلامي مانند مساجد و امام زادگان، اهانت به قرآن و پيامبر گرامي اسلام و معصومين عليهم السلام، همه بيانگر هماهنگي و طراحي از پيش تعيين شده سربازان ناتوي فرهنگي غرب مي باشد. هر چند انقلاب اسلامي به مرحله اي از قدرت و بازدارندگي رسيده است که دشمنان جرات تهاجم نظامي مستقيم به ايران را ندارند و البته تلاش مي کنند با بکار گيري جنگ ترکيبي و شناختي و به ميدان آوردن همه ظرفيت هاي خود مانع صدور انقلاب اسلامي شوند، ولي کور خوانده اند.
ما هنرمندان خراسان رضوی ضمن دعوت آحاد مردم به هوشياري، بصيرت و حفظ آرامش و توصيه به همه اقوام و مذاهب به انسجام و وحدت و محوريت قانون، از مقامات مسئول در نظام جمهوري اسلامي به ويژه قوه محترم قضاييه، مطالبه جدي داريم و خواستار برخورد قاطع با ايادي ضد انقلاب اعم از حقيقي و مجازي هستيم و انتظار داريم از تجمعات غير قانوني و مخل امنيت اجتماعي جلوگيري به عمل آورند. و با ابراز ناراحتي از وجود فضاي نا امني و نا آرامي و اغتشاش و مشقت و زحمت براي مردم و تخريب اموال عمومي، انزجار خود را از عوامل اين نا امني ها و هتک حرمت ها به قرآن و عترت و پرچم مقدس جمهوري اسلامي و برهم زنندگان امنيت رواني جامعه می نماییم .
بديهي است که حمايت کامل زر و زور و تزوير و عوامل سلطه جهاني، و مثلث غربي عبري عربي، و نیز منافقين، گروههاي تجزيه طلب و سلطنت طلبان و بقاياي فتنه 88 از اين اغتشاشات و نا آرامي ها ، بيانگر باطل بودن اين تحرکات غير قانوني و آشوبگرايانه مي باشد و ان شاءالله ملت ايران بر اين توطئه و فتنه جديد فايق خواهد آمد .
مااهالی فرهنگ وهنر خطه خورشید ، ضمن تجديد ميثاق با امام شهيدان ، آمادگي کامل خود را براي دفاع و حفظ نظام اسلامي اعلام نموده، گوش به فرمان مقتدایمان ، مقام معظم رهبري هستيم.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.