چ, 07/06/1401 - 07:29 مدیر سایت
مصاحبه با آقای جعفر دهقان

سلبریتی متعهد

جعفر دهقان ضمن ابراز ناراحتی در خصوص وقایع اخیر گفت: کار فرهنگی از طریق آموزه‌های دینی لازم است، باید به ماموران گشت ارشاد آموزش‌های لازم داده شود و براساس موازین شرع، دین و عرف رفتار فرهنگی، اجتماعی و تعامل با مردم انجام شود؛ هر نوع برخورد خشونت‌آمیز با مردم پسندیده و اخلاقی نیست. در امر ارشاد مسئولین فرهنگی کشور اعم از؛ وزارت فرهنگ و ارشاد، وزارت آموزش و پرورش، اصناف و تولیدکننده‌های پوشاک، حوزه و دانشگاه‌ها، سازمان سینمایی کشور و... باید پای کار بیایند و مسئولیت امر ارشاد و فرهنگ‌سازی را در جامعه اجرایی نمایند.آقای جعفر دهقان بازیگر پیشکسوت کشورمان در خصوص مرگ خانم مهسا امینی و حواشی پیش آمده در گفتگو با خبرنگار سایت بسیج هنرمندان مصاحبه کرد

آقای جعفر دهقان بازیگر پیشکسوت کشورمان در خصوص مرگ خانم مهسا امینی و حواشی پیش آمده در گفتگو با خبرنگار سایت بسیج هنرمندان مصاحبه کرد
وی در خصوص مرگ مهسا امینی برای مهسا و خصوصا پدر و مادرش ابراز ناراحتی کرد و گفت باید فرصت رسیدگی به مراجع قانونی داده شود.
بازیگر پیشکسوت کشورمان درباره ضرورت کار فرهنگی در کشور افزود: کار فرهنگی از طریق آموزه‌های دینی لازم است، باید به ماموران گشت ارشاد آموزش‌های لازم داده شود و براساس موازین شرع، دین و عرف رفتار فرهنگی، اجتماعی و تعامل با مردم انجام شود؛ هر نوع برخورد خشونت‌آمیز با مردم پسندیده و اخلاقی نیست. در امر ارشاد مسئولین فرهنگی کشور اعم از؛ وزارت فرهنگ و ارشاد، وزارت آموزش و پرورش، اصناف و تولیدکننده‌های پوشاک، حوزه و دانشگاه‌ها، سازمان سینمایی کشور و... باید پای کار بیایند و مسئولیت امر ارشاد و فرهنگ‌سازی را در جامعه اجرایی نمایند.
وی در خصوص اهانت به مقدسات و به آتش کشیدن قرآن و پرچم گفت: متاسفانه کسانی آمدند و به اسم اعتراض دست به آشوب و فتنه‌گری پرداختند؛ اعتراض با اغتشاش متفاوت است. این آشوب‌طلبی و اغتشاش است که به آتش زدن پرچم ختم می‌شود و ۸۰ میلیون توئیت به نام مهسا امینی زده می‌شود.
جعفر دهقان خطاب به مردم گفت: مردم ما بسیار فهیم و با فرهنگ هستند و با اغتشاشگران برخورد می‌کنند. مردم ما دوست را از دشمن تشخیص می‌دهند و به دشمنان، گروهک‌ها و منافقان اجازه نمی‌دهند که به خیال خودشان بخواهند به کشورمان لطمه بزنند.
وی در پایان گفت: هنرمندان اصلا موافق آشوب و اغتشاش نیستند، این تحرکات یک اعتراض نیست. یک هنرمند با پول مردم و از طریق بیت‌المال روی کار آمده‌ و چهره شده‌ اگر از اغتشاشات و کارهای غیردینی و غیرملی حمایت کند و به ارزش‌های کشور پشت کند؛ درواقع به دین، قرآن، کشور، پرچم‌ و مردم خیانت کرده است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.