د, 07/04/1401 - 10:51 مدیر سایت
مصاحبه خانم راضیه تجار

سلبریتی متعهد

راضیه تجار، محقق، نویسنده و از اعضای هیئت موسس انجمن قلم ایران؛ با خبرنگار سایت بسیج هنرمندان درباره‌ی حوادث اخیر به مصاحبه پرداخت.

راضیه تجار، محقق، نویسنده و از اعضای هیئت موسس انجمن قلم ایران؛ با خبرنگار سایت بسیج هنرمندان درباره‌ی حوادث اخیر به مصاحبه پرداخت.
به گزارش خبرنگار سایت بسیج هنرمندان خانم تجار در خصوص توهین به مقدسات و آتش زدن پرچم اظهار داشت: جای تاسف است؛ آتش زدن پرچم، اهانت به قرآن و مقدسات و هجمه به جان انسان‌های بی‌گناه از کارهایی است که به نظرم برنامه‌ریزی شده است و جریان را حتی از دست کسانی که از دید خود اعتراضشان انسانی است، خارج کرده است.
وی در ادامه به وسعت نگاه، مطالعه، بینش قوی و در نهایت بصیرت و بصیرت و بصیرت توصیه کرد.
خانم تجار در انتها درباره تالیفات خود در رابطه با حجاب افزود: اثری به نام یاس کبود در دست چاپ دارم، اما بیشتر آثارم که پیرامون گرایش زنان به حجاب است و به نظرم فرای حجاب بیرونی و ظاهری که واجب است و در قرآن و کلام اهل بیت به آن توصیه شده است؛ حجاب درونی است که باید فرد گرایش به ایمان و باورهای دینی داشته باشد و بداند که اگر توصیه‌هایی به خانم‌ها می‌شود برای این است که هم شانیت به آنها ببخشد و هم سلامت روانی بانوان و جامعه را در پناه خود حفظ کند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.