چ, 07/06/1401 - 07:26 مدیر سایت

سلبریتی متعهد

تصویر

⚜آقای جعفر دهقان بازیگر پیشکسوت کشورمان در خصوص مرگ خانم امینی و حواشی پیش آمده؛ برای پدر و مادرش ابراز ناراحتی کرد و گفت باید فرصت رسیدگی به مراجع قانونی داده شود. کار فرهنگی از طریق آموزه‌های دینی لازم است، باید به ماموران گشت ارشاد آموزش‌های لازم داده شود و براساس موازین شرع، دین و عرف رفتار فرهنگی، اجتماعی و تعامل با مردم انجام شود؛ هر نوع برخورد خشونت‌آمیز با مردم پسندیده و اخلاقی نیست. در امر ارشاد مسئولین فرهنگی کشور اعم از؛ وزارت فرهنگ و ارشاد، وزارت آموزش و پرورش، اصناف و تولیدکننده‌های پوشاک، حوزه و دانشگاه‌ها، سازمان سینمایی کشور و... باید پای کار بیایند و مسئولیت امر ارشاد و فرهنگ‌سازی را در جامعه اجرایی نمایند.

⚜ متاسفانه کسانی آمدند و به اسم اعتراض دست به آشوب و فتنه‌گری پرداختند؛ اعتراض با اغتشاش متفاوت است. این آشوب‌طلبی و اغتشاش است که به آتش زدن پرچم ختم می‌شود و ۸۰ میلیون توئیت به نام مهسا امینی زده می‌شود.

⚜مردم ما بسیار فهیم و با فرهنگ هستند و با اغتشاشگران برخورد می‌کنند. مردم ما دوست را از دشمن تشخیص می‌دهند و به دشمنان، گروهک‌ها و منافقان اجازه نمی‌دهند که به خیال خودشان بخواهند به کشورمان لطمه بزنند.

⚜ما هنرمندان اصلا موافق آشوب و اغتشاش نیستیم، این تحرکات یک اعتراض نیست. یک هنرمند وقتی با پول مردم و از طریق بیت‌المال روی کار آمده‌ و چهره شده‌ اگر از اغتشاشات و کارهای غیردینی و غیرملی حمایت کند و به ارزش‌های کشور پشت کند؛ درواقع به دین، قرآن، کشور، پرچم‌ و مردم خیانت کرده است.

#سلبریتی_متعهد
#همه_زیر_یک_پرچم